Spørsmål og Svar – Bruk Bestesvar.no! :)
Vi har fått en ny partnerside som vi håper du også har lyst å benytte deg av. Bestesvar.no er en nettside hvor alle kan være med å stille spørsmål og svare på spørsmål rundt alt mellom himmel og jord. Rett og slett en brukervennlig og fin «Spørsmål og Svar» side med andre ord.
Derfor: Kanskje har du noen spørsmål om hekling, strikking, toving, eller hva som helst annet? Ja, da er det bare å stille dine hos bestesvar.no.
Vi følger her med på alle spørsmål og svarer på alt vi kan 🙂
KLIKK HER og legg inn noen spørsmål og ting du måtte lure på, det er virkelig enkelt!

Kategori: Hobbynyheter
Hei 🙂
Jeg har sett en rund pute som er heklet i et sikksakk-mønster, og mange fine farger. Den er ikke foldete i midten, slik som stjernegrytekluter er. Er det noen som kan hjelpe meg med oppskrift på puten?
Hei!
Noen som har en norsk oppskrift på hekla baby conversesko?
Hei. Jeg har oppskrift på heklede converce. Bare send meg en mail, så skal jeg sende deg oppskriften! 🙂
Hørtes veldig spennende ut – deler du oppskrifta med meg? :o)